Świetlica popołudniowa „Wyjść Naprzeciw”

w roku szkolnym 2020/2021

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci: pomoc dydaktyczna (powtórki przed testami, pomoc w odrabianiu zadań domowych, uzupełnianie zaległości, wyjaśnienie niezrozumiałych treści edukacyjnych), gry i zabawy, zajęcia czytelnicze, profilaktyczne, rozwijające kreatywność, spostrzegawczość.

Harmonogram zajęć

Sala nr 8 – piwnica

Program świetlicy_”Wyjść_naprzeciw”

Świetlica popołudniowa „Wyjść Naprzeciw”

w roku szkolnym 2019/2020

Sala nr 8 – piwnica

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci: pomoc dydaktyczna, gry i zabawy, praca w małych grupach.

Od poniedziałku 10 lutego wznowiła swą działalność świetlica „Wyjść naprzeciw”. Serdecznie zapraszamy.

Harmonogram poniżej:

13.35-15.05

M. Philipps

13.20-15.20

J. Tomczak

11.30-12.30

J. Tomczak

12.30-14.00

M. Philipps

_________________________________________________________

Działalność świetlicy w roku szkolnym 2019-2020

1. Sprawozdanie pierwsze półrocze 2019_2020

2. „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” to nowy, ogólnopolski projekt wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III.

CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki

Czytam_z_klasa_-_Modul_I

Czytam_z_klasa_-_Modul_II

Sprawozdanie z działalności świetlicy Wyjść naprzeciw I półrocze