Procedury postępowania w sytuacjach agresywnego zachowania ucznia w szkole.

Międzyświetlicowy Maraton Układania Puzzli

Przedstawiciele świetlicy szkolnej po raz kolejny wzięli udział w Międzyświetlicowym Maratonie Układania Puzzli, który zorganizowany był przez SP nr 7. Każda trzyosobowa drużyna miała 30 minut na ułożenie zestawu puzzli. Podczas maratonu dzieci ćwiczyły cierpliwość, spostrzegawczość, współpracę w grupie wzmacniając...
Zapraszamy na festyn szkolny 23.05.2024 r.

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Mieszkańcy osiedla Kwiatowego zapraszamy na festyn "W rodzinie siła". Gwarantowana dobra zabawa i moc darmowych atrakcji. Zakupem słodkości i napojów będzie można wesprzeć Radę Rodziców, loteria i "pchli targ' wolontariatu wspomoże szczytne cele. Zapraszamy
23 kwietnia DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH

„Ptaki mają skrzydła. Ludzie mają książki.”   W bibliotece zrobiło się gwarno. Można było ułożyć rymowankę o książce lub wylosować ukryte w balonach cytaty. Przynieśliśmy też nasze ulubione książki. Oto i one: (więcej…)