Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

 

Regulamin organizacji pracy w Szkole Podstawowej nr 78 w Poznaniu od 1 września 2021 r.

Aktualności

„Od SBO do PBO”

„Od SBO do PBO”

W tym roku szkolnym po raz kolejny współpracowaliśmy z fundacją CREO. Przystąpiliśmy do projektu pod nazwą „Od SBO do PBO”. Uczniowie klas 1-8 mogli zgłosić swoje pomysły. Do głosowania zakwalifikowało się 6 projektów. Zwyciężyły 2 spośród nich: - „Chcesz ochłody, damy...
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Puchacz Piotr”

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Puchacz Piotr”

Jak w latach ubiegłych uczniowie klas 1-3 naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Puchacz Piotr”. 14 marca w pierwszym etapie szkolnym wzięło udział 11 uczniów z klas 1, 4 z klas 2 i 4 z klas 3. Do...
Wyróżnienie Bianki Cadler w IX Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Filmowej Musicalowej i Aktorskiej o ZŁOTY LAUR w Poznaniu

Wyróżnienie Bianki Cadler w IX Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Filmowej Musicalowej i Aktorskiej o ZŁOTY LAUR w Poznaniu

      W piątek 26 maja 2024r. odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Piosenki Filmowej  Musicalowej i Aktorskiej w Poznaniu. Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Bianka Cadler uczęszczająca do klasy 4b zdobyła w tym konkursie WYRÓŻNIENIE. GRATULUJEMY!