Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Skład Samorządu Uczniowskiego „Szkolni Demokraci” na rok szkolny 2020/2021 

1. Lena Wolna

2. Kasjan Wawrzynek

3. Eryk Wermajster

4. Maja Cegłowska

5. Gabriel Gołębowski

6. Martyna Wolna

7. Amelia Kurasz

8. Zuzanna Wrobińska

9. Maja Rzelechowska

10. Krzysztof Narożniak

11. Maksymilian Szal

 

Czekamy na Was 🙂

Jeszcze nie ma wszystkich 😉

———————————————————————————————————————

Skład Samorządu Uczniowskiego „Szkolni Demokraci” na rok szkolny 2019/2020 

 

 

 

Przewodniczący – Krzysztof Narożniak

Zastępca Przewodniczącego – Iga Bogusz

Członkowie:

Bartosz Nowak

Kasjan Wawrzynek

Lena Wolna

Wiktor Mrozek

Mikołaj Kucz

Aleks Nowak

Zuzanna Kondej

Zuzanna Matysiak

Kacper Berner

Karol Gendera

Kacper Kowalewski

Maksymilian Maćkowiak

Barbara Nowak

Magdalena Mikołajczak

Katarzyna Rucińska

Venice van Loon

Oliwia Ruta

Izabela Siejek

Julia Kanecka

Opiekunowie: Alicja Gręda i Monika Pszczółkowska

 

_______________________________________________________________________________________________________________

Skład Samorządu Uczniowskiego (Samorząd Starszy):

rok szkolny 2018/2019

 

Opiekun Samorządu: Ilona Majewska

 Alicja Bartkowiak – Przewodnicząca

 Marta Kubik – Zastępca Przewodniczącego

Dominika Kuberka – Sekretarz

Marta Tyksińska – Skarbnik

Członkowie:

Kacper Hudziak

Agata Chmielewska

Nina Roszak

Barbara Polak

Katarzyna Rucińska

Izabela Siejek

van Loon Venice

 

Skład Samorządu Uczniowskiego Młodszego
„Szkolni Demokraci”
na rok szkolny 2018/2019

Kasjan Wawrzynek- Przewodniczący

Iga Bogusz – Zastępca Przewodniczącego

Olga Kubik- Skarbnik

Franciszek Tobiszowski- Sekretarz

Bartosz Nowak- Członek

Maja Frąckowiak– Członek

Maria Stefaniak– Członek

Anna Odziemska– Członek

Zuzanna Kondej – Członek

Izabela Gałązka – Członek

Krzysztof Narożniak – Członek

Opiekunowie: Alicja Gręda i Monika Pszczółkowska

 

Aktualności

Uczta bogów i bohaterów greckich

Uczta bogów i bohaterów greckich

           Dnia 20 stycznia 2023 roku, nasza klasa 5a zaprezentowała efekty mini projektu pt. "Uczta bogów i bohaterów greckich".            Zadaniem każdego ucznia było przygotowanie przebrania, atrybutów oraz krótkiej opowieści (mitu) o wylosowanym przez siebie bogu...
XV Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim  „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej…”

XV Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej…”

We wtorek, 17 stycznia 2023 r. odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim. Do konkursu przystąpili uczniowie klas 7 i 8 naszej szkoły. Do etapu finałowego zakwalifikowali się: - Maciej Warot z kl. 8c - Lena Wolna z...
Żywe lekcje historii

Żywe lekcje historii

            We wtorek, 17 stycznia 2023 r. odbyły się w naszej szkole dwie żywe lekcje historii: dla klas 4-5: „Starożytna Grecja i Rzym” oraz dla klas 6-8: „Polska Sarmacka- chluba polskiego oręża”. Po raz kolejny, po okresie pandemii, zawitał w...
Rozmiar czcionki
Kontrast