Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Sukcesy filmowe naszych absolwentów

Aktualności

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM BIBLIOTEK SZKOLNYCH

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Październik 2021 jest pod hasłem BAŚNIE I LEGENDY Z CAŁEGO ŚWIATA. Z tej okazji biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursach! Dla każdego coś miłego; wybierz to, co najbardziej do Ciebie pasuje: Przeczytaj dowolną baśń lub legendę i zrób do...
Zbiórka na rzecz fundacji BAHATI

Zbiórka na rzecz fundacji BAHATI

Od 11 października do 30 listopada 2021 roku w naszej szkole odbywać się będzie zbiórka na rzecz fundacji Bahati, która mieści się w Skórzewie. Zbieramy: karmę suchą i puszki Animonda Carny, Brit Care, Whiskas, żwirek, zabawki, drapaki. Dwa razy w...
4 października obchodziliśmy w naszej szkole MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

4 października obchodziliśmy w naszej szkole MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

W poniedziałek w klasach odbył się konkurs dotyczący wiedzy o zwierzętach, zarówno naszych domowych jak i dzikich. Uczniowie klasy 7d pytali innych uczniów szkoły o często zadawane pytania, na temat naszych pupili, np. ile wąsów ma kot, ile lat żyją...
Rozmiar czcionki
Kontrast