Rok szkolny 2017/2018 – I półrocze

1. Aleksandra Gąsiorowska wygrała III Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschkuns(z)t”, zorganizowany przez Zespół Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu.

2. Wiktoria Jarota uczennica klasy II B gimnazjum  zajęła III miejsce w VIII Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, które odbyły się 24 lutego 2018r. w Luboniu na hali LOSiR.

3. Wojtek Czyż z kl. III A gimnazjum zakwalifikował się do etapu rejonowego w Konkursie Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej.

4. Udział uczniów w XVIII Konkursie „Złota Żaba” w dziedzinie  języka polskiego i literatury – do II etapu zakwalifikowała się Anna Modrzyńska kl. III B.

5. Film zrealizowany w SP z klasą 3 c (zeszłoroczną) „Możemy!” został wyselekcjonowany do MFF Dozwolone do 21. Lat i uczniowie gościli w Warszawie (pięcioro uczniów).

6. Filmy zrealizowane w zeszłym roku szkolnym z uczniami SP : „Szczęście” zrealizowany z kl. 2d, film „Możemy!” zrealizowany z uczniami z kl. 3c  oraz „Pomocna dłoń” zrealizowany przez gimnazjalistów zostały pokazane podczas festiwalu w Tbilisi „Tbilisi Sunrise”.

7. Film „Pomocna dłoń” nagrany przez uczniów gimnazjum w ramach projektu filmowego, zrealizowane w Łebie podczas wakacji, otrzymał wyróżnienie na Młodzieżowym Festiwalu Filmowym „Moja przestrzeń” w Olsztynku.

8. III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt.

9. Uczennice z kl. II B gimnazjum zrealizowały film dla grupy projektowej z III klasy o Olimpiadach Specjalnych „Złoty chłopak” o Jakubie Rucińskim – naszym absolwencie z gimnazjum. Film ma zostać opublikowany na stronie Olimpiad Specjalnych.

10. Uczniowie z kl. III B gimnazjum otrzymali dyplom laureata w VI Międzyszkolnym Konkursie „Umiem udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej”,

11. Uczennica z kl. III B gimnazjum otrzymała wyróżnienie dla za kolaż pt. „Umysł Przestępcy” w V Wojewódzki Konkursie Kryminalnym ,

12. Uczennica z kl. II B gimnazjum wzięła udział w finale Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim,

13. Uczennice z kl. II B gimnazjum wzięły udział w warsztatach filmowych w ramach festiwalu Cor ad Cor w Luboniu i zrealizowały krótką próbę filmową „DiscoTEAka”,

14. Dzika stokrotka”reportaż uczniów z klasy II B gimnazjum został wyróżniony podczas Wielkopolskich Porównań Filmowych Warsztat!,

15. Uczniowie klasy II B gimnazjum zajęli III miejsce podczas tegorocznej Miejskiej Gry Filmowej,

16. Uczennica z kl. II B gimnazjum zajęła VII miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego Daffodil.

Działania-podejmowane-w-II-półroczu-roku-szkolnego-2017

Rekrutacja uzupełniająca do Oddziału Przedszkolnego

Szanowni Państwo, proszę o zapoznanie się z treścią dokumentu Lista kandydatów przyjętych do Oddziału Przedszkolnego - rekrutacja uzupełniająca
Sportowy relaks 2021