Zapraszamy na festyn szkolny 23.05.2024 r.

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Mieszkańcy osiedla Kwiatowego zapraszamy na festyn "W rodzinie siła". Gwarantowana dobra zabawa i moc darmowych atrakcji. Zakupem słodkości i napojów będzie można wesprzeć Radę Rodziców, loteria i "pchli targ' wolontariatu wspomoże szczytne cele. Zapraszamy
23 kwietnia DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH

„Ptaki mają skrzydła. Ludzie mają książki.”   W bibliotece zrobiło się gwarno. Można było ułożyć rymowankę o książce lub wylosować ukryte w balonach cytaty. Przynieśliśmy też nasze ulubione książki. Oto i one: (więcej…)
Dzień Pamięci Polek i Polaków Represjonowanych  przez III Rzeszę w latach 1939-1945 r.

Dzień Pamięci Polek i Polaków Represjonowanych przez III Rzeszę w latach 1939-1945 r.

W piątek 10 maja 2024 r. uczniowie klasy 6c pod opieką Pani Katarzyny Marchlewicz jako przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w uroczystości z okazji Dnia Pamięci Polek i Polaków Represjonowanych przez III Rzeszę w latach1939 -1945. Obchody rozpoczęły się uroczystą...