Rok szkolny 2021/2022

Sukcesy uczniów klas 4-8

Rok szkolny 2020/2021

Rok szkolny 2019/2020 I półrocze

1. Maciej Mazur klasa 6c – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Szermierczym Dzieci i Młodzików „Toruńska Katarzynka”.

2. Maciej Mazur klasa 6c – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju XVIII Otwartych Mistrzostw Bydgoszczy we florecie chłopców.

Rok szkolny 2018/2019

Sukcesy uczniów – II półrocze roku szkolnego 2018-2019   (link)

SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE cz.I

SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE cz. II

Sukcesy uczniów  – I półrocze roku szkolnego 2018/2019

1. Konkurs Matematyczny Kangur: Adam Dorsz, Maciej Warot wyróżnienie w kategorii Maluch, Iga Bogusz, Jan Chrzanowiecki, Tymon Wawrzynek wyróżnienie w kategorii Beniamin, Andrzej Michalak wyróżnienie w kategorii Kadet.
  2. Finał wojewódzki o Puchar Tymbarku – walka o medale wiosną.
  3. I miejsce podczas Turnieju klas IV- Poznańskie Centra koszykarskie.
  4.  I miejsce w finale wojewódzkim we florecie  zajął uczeń Maciej Mazur gratulujemy !!!
  5. Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt miasta Poznania.
  6. Finał igrzysk dzieci w unihokeju chłopców i dziewcząt miasta Poznania
  7. Udział w  Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów ośmioletnich szkół podstawowych województwa wielkopolskiego – do etapu rejonowego zakwalifikował się Andrzej Michalak uczeń klasy 8c.

Rok szkolny 2017/2018

1. Konkurs Matematyczny Kangur: Maciej Mazur wyróżnienie w kategorii Maluch, Gabriel Gołębiowski wyróżnienie w kategorii Beniamin, Jakub Tomczak wyróżnienie w kategorii Kadet, Mikołaj Bembnista wynik bardzo dobry w kategorii Beniamin, Andrzej Michalak wynik bardzo dobry w kategorii Kadet.
  2. Udział w XIV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas V dzielnicy Grunwald – II miejsce zajął Mikołaj Bembnista uczeń klasy 5b.
  3. Udział w I Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów ośmioletnich szkół podstawowych województwa wielkopolskiego – do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Andrzej Michalak uczeń klasy 7c
  4. Udział w I Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów ośmioletnich szkół podstawowych województwa wielkopolskiego- do etapu rejonowego zakwalifikował się Andrzej Michalak uczeń klasy 7c.
  5. Udział uczniów w XVIII Konkursie „Złota Żabka” w dziedzinie  języka polskiego i literatury – do II etapu zakwalifikowali się: Andrzej Michalak kl. 7c i Jakub Tomczak kl. 7b.
  6. Film zrealizowany w SP z klasą 3 c (zeszłoroczną, obecna 4c) „Możemy!” został wyselekcjonowany do MFF Dozwolone do 21. Lat i uczniowie gościli w Warszawie (pięcioro uczniów).
  7. Filmy zrealizowane w zeszłym roku szkolnym z uczniami SP : „Szczęście” zrealizowany z kl. 2d, film „Możemy!” zrealizowany z uczniami z kl. 3c  oraz „Pomocna dłoń” zrealizowany przez gimnazjalistów zostały pokazane podczas festiwalu w Tbilisi „Tbilisi Sunrise”.
  8. II miejsce w Igrzyskach Dzieci  Miasta Poznania w unihokeju dziewcząt SP.
  9. Awans do finału Poznania w Turnieju o Puchar Tymbarka w kategorii wiekowej U -12 (klasy 4-5, chłopcy).
  10. Awans do II etapu w szkolnych Igrzyskach Dzieci Miasta Poznania  w piłce siatkowej – chłopcy.
  11. Uczeń z kl. 7c zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego w I Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów ośmioletnich szkół podstawowych województwa wielkopolskiego.
  12. Uczeń kl. 5b zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Szkół Miasta Poznania dla klas 5 dzielnicy Grunwald.
  13. Uczniowie z kl. 4c, 5b, 7b, 7c otrzymali wyróżnienia w Konkursie Matematycznym „Kangur”.
  14. Uczeń z kl. 7c zajął II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego THE BAT KID.
  15. Uczeń z kl. 5a został laureatem olimpiady z języka angielskiego OLIMPUS – SESJA WIOSENNA 2018.
  16. Uczennica kl. 7a zajęła I miejsce w Konkursie „Śpiewam i recytuję po niemiecku” w kategorii piosenki dla uczniów kl. 5-7.
  17. Uczennica kl. 7a zajęła I miejsce w III Konkursie Języka Niemieckiego dla Uczniów Miasta Poznania i Powiatu Poznańskiego „Deutsckuns(z)t” w kategorii „Słowo śpiewane”.
  18. Uczennica z kl. 7a otrzymała wyróżnienie w Konkursie „Jeder kann singen”.
  19. Uczeń z kl. 4a, laureat etapu szkolnego, otrzymał wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Twórczości Józefa Ratajczaka dla kl. 4 i 5 – recytował wiersz pt.: „Obiad u gada”.
  20.  Uczniowie z kl. 5b, 5c i 7b reprezentowali szkołę w Miejskim Konkursie „Nie bójmy się ratować” dla Przedszkoli i Szkół Podstawowych. Uczniowie wzięli udział w dwóch etapach: teoretycznym, w którym musieli rozwiązać test oraz praktycznym, który polegał na udziale w pozoracji wypadku. Nasi reprezentanci zdobyli wyróżnienia, otrzymali medale a jako drużyna otrzymali dyplom dla szkoły.
  21. Uczniowie z kl. 4d uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na szczeblu powiatowym dla uczniów szkół podstawowych. W turnieju wzięło udział 15 szkół podstawowych z Poznania. Konkurs składał się z 5 etapów: rozwiązywania testów z bezpieczeństwa ruchu drogowego, testów w postaci krzyżówek, udzielania pierwszej pomocy podczas wypadków (symulacje), jazdy rowerem przez przeszkody oraz jazdy rowerem po miasteczku rowerowym.
  22. XI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Poznaniu i Wielkopolsce – w etapie szkolnym wzięło udział 17 uczniów z kl. 4-6. Siedmioro uczniów z kl. 4c, 4d, 6b otrzymało 60 pkt. i ocenę celującą z historii. Do finałowego międzyszkolnego etapu zakwalifikowały się trzy uczennice z kl. 6b.
  23. Uczniowie z kl. 5c, 5a i 5b oraz kl. 4d wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Leon” z języka polskiego – czekamy na wyniki!
  24. Uczniowie z kl. 4c otrzymali wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Świetlik”.
  25. Uczeń z kl. 7b zajął II miejsce w finale miasta Poznania nt. wiedzy o klubie KKS Lech Poznań.
  26. Nasi uczniowie zajęli IV miejsce w Poznaniu – w Turnieju Tymbarka U10, U12.
  27. Nasze uczennice zajęły VIII miejsce w województwie wielkopolskim w piłce ręcznej dziewcząt podczas Igrzysk Dzieci.
  28. Nasze uczennice zajęły III miejsce w województwie wielkopolskim w piłce koszykowej dziewcząt podczas Igrzysk Dzieci.
  29. Nasze uczennice zajęły III miejsce w Gimnazjadziew  unihokeju dziewcząt. Działania podejmowane w II półroczu roku szkolnego 2017/2018

Aktualności

XV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Poznaniu i Wielkopolsce „60 punktów na szóstkę – Wybitne Wielkopolanki na przestrzeni wieków ”

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, miło mi poinformować, że do etapu finałowego zakwalifikowali się uczniowie z kl. 6c – Magdalena Stachowiak, Jakub Czyż i Michał Dombek 😊 W tegorocznym konkursie, którego tematem przewodnim były wybitne Wielkopolanki, wzięli udział uczniowie z kl....