Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

 

Innowacje i programy -17.11.2021r.

Aktualności

Spotkajmy się przy studni

Spotkajmy się przy studni

Rusza akcja ,,Woda za wodę," polegająca na rozprowadzaniu butelek z wodą etykietowaną przez naszych uczniów, nauczycieli, rodziców  i ważnych dla nas osób. Zachęcamy do spotkań przy studni, wspierających budowę studni w Antanimorze na Madagaskarze.   https://fb.watch/kIQG25fk3p/
Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego Sesja Wiosenna 2023

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego Sesja Wiosenna 2023

Dnia 29 marca 2023 odbyła się Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego Sesja Wiosenna 2023. W naszej szkole najlepsze wyniki osiągnęli uczniowie: Kategoria klas piątych: I  miejsce  Piotr Frankowski 5c II  miejsce  Jan Bembnista  5b III  miejsce Jakub Czyż  5c  Kategoria...
Sukcesy filmowe naszej uczennicy – Julii Czechowskiej z kl. 8b

Sukcesy filmowe naszej uczennicy – Julii Czechowskiej z kl. 8b

Julia otrzymała nagrodę „Srebrny Tobołek Koziołka Matołka” na Ogólnopolskim Niezależnym Festiwalu Animacji O!PLA w kategorii Indywidualne Animowane Pierwiosnki (13-15 lat) w konkursie TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS! im. Leszka Gałysza za film „Fantastyczna przygoda lewej skarpetki”. Film Julii otrzymał również nominację do 9...
Rozmiar czcionki
Kontrast