Moje Boisko – Orlik 2012

Przy Szkole Podstawowej nr 78 (dawniej Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2) w marcu 2010 r. został otwarty kompleks boisk w ramach rządowego programu Moje Boisko Orlik 2012. Kompleks składa się  z dwóch boisk oraz z zaplecza socjalno-szatniowego   (szatnie, toalety, natryski oraz pomieszczenie dla trenera i magazyn).

Dzieci i młodzież mają do dyspozycji:

• boisko do piłki nożnej o wym. 30 m x 62 m ze sztuczną nawierzchnią (sztuczna trawa zasypana granulatem SBR)

• boisko wielofunkcyjne do siatkówki i  koszykówki o wym. 19 m x 32,10 m, nawierzchnia poliuretanowa.

Obiekt jest ogrodzony, oświetlony i objęty monitoringiem szkolnym. Z boisk można korzystać  przez cały rok.

W roku szkolnym z Orlika korzystają uczniowie szkoły  w godz. 800-1700 (dni powszednie). Orlik jest dostępny od poniedziałku do niedzieli. Aktualny grafik znajduje się na tablicy informacyjnej kompleksu od strony ulicy Lawendowej.

Kontakt z administratorem: 509 877 828.

Regulamin korzystania z Orlika

Harmonogram wynajmu orlika

Zapraszamy na festyn szkolny 23.05.2024 r.

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Mieszkańcy osiedla Kwiatowego zapraszamy na festyn "W rodzinie siła". Gwarantowana dobra zabawa i moc darmowych atrakcji. Zakupem słodkości i napojów będzie można wesprzeć Radę Rodziców, loteria i "pchli targ' wolontariatu wspomoże szczytne cele. Zapraszamy
23 kwietnia DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH

„Ptaki mają skrzydła. Ludzie mają książki.”   W bibliotece zrobiło się gwarno. Można było ułożyć rymowankę o książce lub wylosować ukryte w balonach cytaty. Przynieśliśmy też nasze ulubione książki. Oto i one: (więcej…)
Dzień Pamięci Polek i Polaków Represjonowanych  przez III Rzeszę w latach 1939-1945 r.

Dzień Pamięci Polek i Polaków Represjonowanych przez III Rzeszę w latach 1939-1945 r.

W piątek 10 maja 2024 r. uczniowie klasy 6c pod opieką Pani Katarzyny Marchlewicz jako przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w uroczystości z okazji Dnia Pamięci Polek i Polaków Represjonowanych przez III Rzeszę w latach1939 -1945. Obchody rozpoczęły się uroczystą...