1. REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI ORAZ ODZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH NA NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022

Szanowni Państwo,

Kryteria rekrutacji na nowy rok pozostają bez zmian – zgodnie z zapisem uchwały Rady Miasta Poznania z dnia 21 stycznia 2020 r.

Zarządzeniem z dnia 25 stycznia 2021 r. Prezydent Miasta Poznania określił terminy rekrutacji  do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Możliwość wypełnienia wniosku w systemie NABÓR będzie uruchomiona dzień przed rozpoczęciem rekrutacji.

Wkrótce na stronie NABÓR zamieszczone zostaną dokumenty wymagane w procesie rekrutacji oraz szczegółowy Informator dla Rodziców.

Aktualizacja listy placówek biorących udział w rekrutacji oraz ich oferty zakończy się z dniem  17 lutego 2021 r.

Terminy i kryteria rekrutacji do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych:

UMP_XXII_401_VIII_2020_T

Informacja dla Rodziców dot. rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny2021_2022

Terminy rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkony 2021_2022

Zarządzenie Prezydenta Miasta Poznania dotyczące terminów rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach

Druki:

Informator dla rodziców 2021

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola

Oświadczenie nr 1 – wielodzietność

Oświadczenie nr 2 – samotne wychowanie

Oświadczenie nr 3 – szczepienia

2. REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022

Terminy rekrutacji do  klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2021_2022

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do klasy pierwszej

Informator dla Rodziców

Oświadczenie Nr 1

Oświadczenie Nr 2

Oświadczenie Nr 3

Oświadczenie Nr 4

Oświadczenie Nr 5

Oświadczenie Nr 6

Wniosek do nieobwodowej szkoły

Zgłoszenie do obwodowej szkoły

Zarządzenie Dyrektora w sprawie funkcjonowania szkoły od 17 maja 2021r.

Szanowni Państwo, proszę o zapoznanie się z treścią zarządzenia. Ewa Kubisz dyrektor szkoły  Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 78 w sprawie funkcjonowania szkoły od 17 maja 2021 r.
Lista uczniów zakwalifikowanych do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Państwo, proszę zapoznać się z treścią dokumentu Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy 1