Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 78 w Poznaniu

Plan działań w ramach projektu UCZEŃ Z PASJĄ – rok szkolny 2019-2020

Miasto Poznań realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Uczeń z pasją – kompleksowe wsparcie uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w wyborze optymalnych ścieżek edukacyjnych i zawodowych”.

Celem projektu jest podniesienie wiedzy i kompetencji kluczowych 1002 uczniów z 80 szkół podstawowych i gimnazjalnych z Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego poprzez indywidualne podejście do uczniów zdolnych, ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz wzrost świadomości i umiejętności 4000 uczniów w dokonywaniu odpowiednich/właściwych wyborów dalszej ścieżki edukacyjnej, dzięki wszechstronnemu i zindywidualizowanemu wsparciu doradczemu oraz polepszeniu jakości procesu nauczania i warunków poprzez podwyższenie wiedzy, kompetencji 391 nauczycieli,  pedagogów i doposażenie pracowni przyrodniczych i matematycznych.

Rezultatem realizacji projektu będzie: doposażenie 80 szkół poprzez zakup odpowiednich pracowni i ich wykorzystanie do prowadzenia zajęć edukacyjnych, doposażenie szkół z zakresu doradztwa zawodowego – ośrodków kariery wg zaadoptowanego standardu SPINKA, nabycie kompetencji kluczowych przez – 955 uczniów, nabycie kompetencji przez 47 uczniów ze specjalnymi potrzebami, podniesienie kompetencji kadry pedagogicznej – 391 nauczycieli.

Okres realizacji projektu: od 01.01.2017 r. do 31.10.2019 r.

Partner projektu: Narodowe Forum Doradztwa Kariery

Całkowita wartość projektu: 13 305 160,00 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 11 309 386,00 zł

UZP_1_ulotka dwustronna_zajęcia rozwojowe

UZP_2_ulotka dwustronna_zajęcia wyrównawcze

UZP_3_ulotka dwustronna_zajęcia kompensacyjne

UZP_4_ulotka dwustronna_szkolenia i studia

UZP_5_ulotka dwustronna_doradztwo zawodowe

PLAN DZIAŁAŃ W RAMACH PROJEKTU-UCZEŃ Z PASJĄ 2018/2019

W dniach od 1.03 do 5.03.2021 r. biblioteka szkolna będzie nieczynna.
Podziękowanie za udział w projekcie „BohaterON w Twojej Szkole”

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, miło nam poinformować, że otrzymaliśmy podziękowanie za udział w projekcie „BohaterON w Twojej Szkole”. Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i pozdrawiamy serdecznie 😊 Katarzyna Marchlewicz i Agnieszka Karwat Bohateron-dyplom-szkola-podstawowa-nr-78-im.-prof.-wiktora-degi-w-Poznaniu

ŚWIETLICOWY TALENT SHOW 2021

W czasie karnawału w świetlicy szkolnej odbywał się Talent Show. Uczniowie klas 1-3 przez kolejne trzy środy prezentowali swoje umiejętności...