Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

12 kwietnia w naszej szkle odbył się Logopedyczny Konkurs Recytatorski, w którym wzięły udział dzieci objęte terapią logopedyczną. Konkurs miał na celu sprawdzenia swoich zdolności recytatorskich, rozwijanie umiejętności językowych, prezentacje umiejętności artystycznych, uczenia rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Jury również wzięło pod uwagę element stroju lub rekwizyt nawiązujący do tematyki wiersza. Każde dziecko otrzymało do opanowania pamięciowego tekst dostosowany do wady wymowy. Na zwycięzców czekały dyplomy i nagrody a na pozostałych uczestników konkursu nagrody pocieszenia.

 

Jury przyznało kolejno:

W grupie dzieci z klasy 0a

I miejsce otrzymał Cyryl Zimniewicz

II miejsce Dominika Obłój

III miejsce Jakub Azbert

wyróżnienie Andrzej Mazurek

 

W grupie dzieci z klasy 0b

I miejsce Szymon Statucki

II miejsce Tatiana Schwarz

III miejsce Michalina Makowska

Wyróżnienie Jan Markiewicz

Bartosz Białk

 

W grupie uczniów klas 1-3

I miejsce Antoni Żmuda

II miejsce Piotr Ismail-Zade

III miejsce Julian Wardak

wyróżnienie Pola Makowska

Antoni Sroczyński

 

Wszystkim uczestnikom gratuluję występów

logopeda

Anna Szczepaniak

2024 Aktualności 15
Autor: