Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

W piątek 8 marca obchodziliśmy święto pań – tych małych i dużych. Na korytarzach pojawiły się nietypowe życzenia, można też było „posłodzić” płci pięknej, dzięki miłym karteczkom. Męska część samorządu uczniowskiego wybrała się w odwiedziny do wszystkich klas z życzeniami i drobnymi upominkami. Zawitali również do naszych najmłodszych dziewcząt i nie zapomnieli o nauczycielkach oraz pracownicach naszej szkoły. W klasach 4-8 panowie dodatkowo przeprowadzili quiz wiedzy na temat męskiego świata. Pytania nie były takie oczywiste, trzeba było wykazać się znajomością sportu, motoryzacji, a także mody. Nagrodą za poprawne odpowiedzi były kupony na dodatkowe nieprzygotowanie. Jednak prawdziwą wisienką na torcie był turniej gry w jedną z najpopularniejszych gier wśród naszych chłopaków. FIFA i playstation brzmi znajomo, prawda? Dziewczęta świetnie się bawiły. Bezkonkurencyjne okazały się przedstawicielki klasy 8b, tuż za nimi uplasowały się dziewczęta z klasy 5b, zaś ostatnie miejsce na podium przypadło klasie 4a. Wszystkim paniom gratulujemy, a chłopcom dziękujemy za przygotowanie turnieju oraz urocze upominki.

Monika Pszczółkowska

2024 Aktualności 19
Autor: