Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

W czwartek 8 lutego uczniowie klasy 4b zdecydowali się na spędzenie nocy w szkole. Spotkaliśmy się wieczorem i z radością pożegnaliśmy naszych kochanych rodziców, bo nie mogliśmy się doczekać wspólnych zabaw. Najpierw były warsztaty z makramy. Okazało się, że zrobienie własnoręcznie breloków bardzo nam się spodobało. Niektórzy z nas zrobili dwa, a byli i tacy, którzy nawet 3…  Gdy posililiśmy się pizzą, zaczęliśmy gry planszowe i zabawy ruchowe. Ale tu było dużo śmiechu! Czas płynął nam szybko i nadszedł czas pójścia do łóżek. Nim jednak usnęliśmy były nocne rozmowy. To był dobry czas…
                                                                                                                       

uczniowie kl.4b

2024 Aktualności 25
Autor: