Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

W ostatnim tygodniu przed feriami obchodziliśmy szkolne walentynki – dzień kojarzony głównie z miłością i zakochanymi, ale.. nie u nas. Skupiliśmy się na przyjaźni. Oprócz klasycznej walentynkowej poczty na chętnych czekała serduszkowa fotobudka. Uczniowie podczas przerw mogli ozdabiać (wydrapywać) według własnych pomysłów serca, które ozdobiły wejście do szkoły. Chętne pary przyjaciół z klas 3-8 mogły wziąć udział w teście zgodności – okazało się, że niektórzy znają się jak łyse konie i żadne pytanie nie stanowiło dla nich wyzwania. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom. Takie przyjaźnie nie zdarzają się często. W piątek klasy 0-8 zmierzyły się z quizem wiedzy o walentynkach, który do najprostszych nie należał, ale wszyscy świetnie sobie poradzili. W czwartek wyśmienicie bawiliśmy się na szkolnej dyskotece. To był wspaniały tydzień. Pokazujmy codziennie naszym najbliższym sercu osobom, że są dla nas ważne, nie tylko w walentynki.

Monika Pszczółkowska

2024 Aktualności 14
Autor: