Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Dnia 23 maja 2023r. odbyło się ognisko z okazji Dnia Rodziny. Przedszkolaki z naszej szkoły zaprosiły swoich najbliższych na program  artystyczny.

W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazło się przedstawienie: ,, Jak to mama poznała tatę” oraz  piosenki podkreślające wielką miłość do rodziców. Były również tańce z rodzicami. Niespodzianką dla rodziców na zakończenie popisów artystycznych były lampiony wykonane przez dzieci. Na  koniec odbyło się ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek oraz mały poczęstunek. Było to radosne popołudnie spędzone w wielkiej przedszkolnej rodzinie.

2023 Aktualności 4
Autor:
Rozmiar czcionki
Kontrast