Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Pierwszy dzień upragnionej przez wszystkich wiosny upłynął nam miło. Były pikniki podczas lekcji   i wiosenna atmosfera. Dużo osób spośród nas, okazało się kreatywnymi                    a zatem…przywdziało wiosenne barwy i, co było nowością, zamiast plecaków przyniosło do szkoły na swoje przybory, to , co komu przyniosła fantazja i pomysłowość. Hitem były garnki, koszyki na zakupy, lodówki  samochodowe, zabawki, poszewki na poduszki, opakowania od wiertarki, czy obudowa od komputera. Było naprawdę ciekawie i wesoło!

Tego dnia ostatecznie nadano imiona naszym drzewom, które jesienią posadziliśmy na boisku. Mamy nadzieję, że już niedługo dadzą nam w ciepłe dni cień.

Opiekun Samorządu

Ilona Majewska

 

2022 Aktualności 28
Autor: