Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Drodzy Rodzice!

W związku z sytuacją w Ukrainie Rada Rodziców postanowiła zorganizować szereg akcji mających na celu wsparcie między innymi dzieci ukraińskich, które zostają zapisane do naszej szkoły.

Od tygodnia uczniowie naszej szkoły zaplatają siatki maskujące z materiałów, które zostały przez nas zakupione.

Dzisiaj zostały przekazane podstawowe wyprawki szkolne dla dwójki najmłodszych dzieci.

Od dzisiaj w holu przy dyżurce jest wystawiony stolik z przyborami szkolnymi, z których dzieci mogą korzystać.

Od jutra na dużej przerwie będziemy sprzedawać okolicznościowe przypinki. Prosimy aby zainteresowani zakupem mieli przy sobie 5zł. Klasy 0-3 będą mogły przypinki zakupić bez konieczności wychodzenia z klasy.

2 kwietnia razem z Radą Osiedla i Animatorem Orlika organizujemy Festyn Charytatywny. Będą dmuchańce, wata cukrowa, zaplatanie kolorowych warkoczyków, kawiarenka, loteria, która we wrześniu cieszyła się dużym zainteresowaniem, zawody sportowe i zostanie rozegrany turniej Molkky. Przygotowujemy również stolik z kolorowankami dla najmłodszych oraz otwartą scenę, na której będzie można zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne itd.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.  Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość wsparcia nas zbieramy również fanty na loterię. Mogą być materiały reklamowe, smycze, gadżety. Ważne żeby to były rzeczy nowe.

Chętnych, zdolnych rodziców prosimy o upieczenie ciast do kawiarenki 🙂 Ponieważ festyn został zaplanowany na sobotę ciasta będziemy przyjmować 2 kwietnia od 10,30. Będziemy baaardzo wdzięczni jeżeli każda klasa przygotuje 2 pyszne ciacha.

Atrakcji i zabawy będzie mnóstwo a przy okazji możemy razem zrobić coś dobrego. Cały dochód zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.

Z całego serca zapraszamy do udziału w wydarzeniu i pamiętajcie o 5 na przypinki 😉

 

Pozdrawiam
Beata Bacic-Filut

 

Дорогі батьки!

У зв’язку з ситуацією в Україні, Батьківська рада прийняла рішення організувати низку акцій, що спрямовані на підтримку українських дітей, які навчаються в нашій школі.

Уже тиждень наші учні виготовляють маскувальні сітки із придбаних нами матеріалів. А сьогодні ми видали шкільне приладдя для двох найменших діток і хочемо допомогти необхідним ще більшій кількості дітей.

Тому від сьогодні у холі (біля чергової) стоїть стіл зі шкільним приладдям, яке ви можете за потреби безкоштовно взяти для ваших діток.

Від завтра ми запускаємо благодійний продаж значків у підтримку України. На зібрані кошти ми будемо закуповувати необхідне шкільне приладдя.

Значки будемо продавати на великій перерві. Просимо усіх бажаючих мати при собі 5 злотих. 0-3 класи зможуть придбати значки, не виходячи з класу.

2 квітня разом із Radą Osiedla та Animatorem Orlika ми організовуємо благодійний фестиваль. На дітей чекають надувні кульки, солодка вата, заплітання різнокольорових кісок, кафе, лотерея, спортивні змагання та гра Molkky. Також ми готуємо готуємо столик з розмальовками для наймолодших гостей та відкриту сцену, де кожен зможе представити свої таланти.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цьому заході.

Охочих талановитих у кулінарії батьків ми запрошуємо спекти торти для кафе 🙂 Оскільки фестиваль запланований на суботу, ми прийматимемо торти 2 квітня з 10.30. Будемо дуже вдячні, якщо кожен клас приготує по 2 смачних торта.

На вас чекає багато цікавих розваг!

Усі зароблені кошти на фестивалі будуть передані на допомогу Україні.

Долучайтесь до нашого фестивалю! Разом ми творимо добро!

 

 

2022 Aktualności 24
Autor: