Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

11 września 2021 roku teren wokół szkoły zapełnił się atrakcjami, przygotowanymi w ramach festynu przez Radę Osiedla Kwiatowego. Swoją cegiełkę dołożyła również społeczność SP. Rada Rodziców zorganizowała loterię i sprzedaż słodkich smakołyków, którym nie można było się oprzeć.

Zebrana przez rodziców spora suma pozwoli na realizację założeń w bieżącym roku szkolnym.

Grupa uczniów  i nauczycieli pod wodzą  Pani Moniki Soroki zbierała na „Pchlim Targu” fundusze na pomoc dzieciom z Afganistanu. Był to niewątpliwe też czas powrotów do wspomnień i wzruszeń, bo na imprezę przybyło liczne grono naszych absolwentów, których serdecznie pozdrawiamy. Są naszą dumą.

Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji ,które dostarczyły wiele  mieszkańcom osiedla, a zwłaszcza tym najmniejszym.

Pogoda płatała figle, ale to nie przeszkodziło wszystkim w podziwianiu występów, kosztowania grochówki i ciast upieczonych przez rodziców naszych uczniów oraz  spędzaniu miło czasu w rodzinnym gronie.

Dziękujemy  organizatorom  i zaangażowanym za wspaniałą imprezę. To był niezapomniany czas!

2021 Aktualności 23
Autor: