Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

   W piątek 15. 02.19 roku w naszej szkole odbył się niezwykły koncert. Dlaczego niezwykły?  Był to dzień, w którym dzieliliśmy się dobrem i pięknem. Kolejny raz pokazaliśmy, że wspólnie można wiele zdziałać. Dziękujemy Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom i Przyjaciołom Szkoły za ich zaangażowanie i pomoc przy organizacji koncertu charytatywnego dla Wojtka.

W auli szkoły, która była wypełniona do ostatniego miejsca, mogliśmy posłuchać pięknych piosenek Agnieszki Osieckiej, zachwycić się, wzruszyć i pozwolić się dotknąć  muzyce.
       Dzięki talentom kulinarnym naszych ofiarodawców  można było w jednej z  trzech kawiarenek skosztować pysznych ciast, deserów i smakowitych kanapek. Swoją wiedzą i umiejętnościami  technicznymi podzielił się z nami tato Asi i Karola. To dzięki niemu w dwóch kawiarenkach można było oglądać relację z koncertu  na żywo.
       Wielu rodziców, nauczycieli i przyjaciół  ofiarowało nam różne przedmioty, które wzbogaciły losy na naszej loterii, trafiły na licytację czy stoisko z voucherami. Miłośnicy  sztuki i pięknych przedmiotów mogli nabyć pamiątki na stanowisku, które przygotowano dzięki zaangażowaniu nauczycieli i uczniów z liceum plastycznego.
      Naszym celem było pozyskanie funduszy na rehabilitację Wojtka i tak się stało. Tego wieczora dzięki różnym atrakcjom udało się nam zebrać kwotę 12 413,14 zł. A to jeszcze nie koniec, bo Rada Rodziców rozpoczęła licytację voucherów. Zapraszamy do licytacji!
Dziękujemy za wsparcie finansowe, ale jeszcze bardziej za obecność, za życzliwe słowo, za uśmiech, za dzielenie się swoim czasem i swoimi talentami. Takie piękne dzieło było możliwe tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu wielu, wielu osób. Dziękujemy każdemu.
Pamiętajmy o jednym, dobro wraca…  Kto wie, może do zobaczenie przy następnym koncercie…
Organizatorzy

 

2019 Aktualności 20
Autor: