Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

W czwartek, 6 grudnia, naszą szkołę odwiedził najulubieńszy święty wszystkich dzieci – święty Mikołaj. Wraz ze swoimi fantastycznymi pomocnikami z SU odwiedził uczniów klas 4-6. Elfy przygotowały dla naszych podopiecznych z klas czwartych i piątych quiz wiedzy o świętym Mikołaju oraz tradycjach bożonarodzeniowych. Szóstoklasiści mieli nieco trudniejsze zadanie – musieli zaśpiewać świąteczną piosenkę, a następnie ułożyć hasło reklamowe związane z tematyką świąteczną. Elfy były pod wrażeniem wiedzy, a także umiejętności naszych uczniów, zaś święty Mikołaj postanowił nagrodzić wszystkich słodkim upominkiem oraz wspólnym zdjęciem.

Uczniowie klas 4-6 rywalizowali o nagrody w konkurencji mikołajkowej. Każdy miał mieć na sobie czerwony element stroju lub mikołajkową czapkę. Najliczniej „czerwone” klasy otrzymały słodkie nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

I miejsce – klasa 5b

II miejsce – klasa 4d

III miejsce – klasa 4b

Gratulujemy i dziękujemy za udział w zabawie.

Samorząd Uczniowski „Szkolni Demokraci”

2018 Aktualności 17
Autor:
Rozmiar czcionki
Kontrast