Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

    W miniony poniedziałek tj. 26.11 odbyło się uroczyste otwarcie odremontowanej sali nr 43. Dokonali tego rodzice uczniów klasy 4c. Prace remontowe odbywały się podczas weekendu, a ich zakres obejmował między innymi malowanie, elektrykę, montaż nowych tablic z planszami edukacyjnymi, odnowienie płytek, odnowienie szafek w tym także nowe fronty. Otwarcie sali odbywało się w obecności Pani dyrektor Ewy Kubisz, Pani przewodniczącej Rady Rodziców Anny Sternal, rodziców, wychowawcy oraz tych najważniejszych, czyli Naszych Uczniów. Dzieci były zachwycone  wyglądem klasy. Sal stała się jasna, nowoczesna i przytulna. Najbardziej dzieciom podobały się szafki i kolorowe kafelki. „W takich warunkach będzie Nam się lepiej uczyć”, takie były słowa dzieci.

Dziękujemy

2018 Aktualności 30
Autor: