Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

JEST UDAŁO SIĘ  …

MAMY FILMIK O AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ. WIELKIE BRAWA NALEŻĄ SIĘ UCZNIOM ZA CHĘCI I TALENT. MIKOŁAJ BEBEJEWSKI I MIKOŁAJ KACZMAREK PODJĘLI SIĘ WYZWANIA NAGRANIA FILMIKU PROMUJĄCEGO SPORT W NASZEJ SZKOLE. TERAZ DZIĘKI NIM MOŻEMY STARTOWAĆ W PROGRAMIE „DZIECIAKI DO RAKIET”. OTO KRÓTKA INFORMACJA O TYM CO MOŻEMY ZYSKAĆ :

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy zachęcamy szkoły podstawowe z całej Polski do udziału w KONKURSIE, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli. W tym roku nagrodzimy aż 70 szkół! Wprowadźmy razem tenisa ziemnego na lekcje wychowania fizycznego!

MOŻNA JUŻ WEJŚĆ NA LINK https://dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/532/szkola-podstawowa-nr-78

I OBEJRZEĆ FILM.

GŁOSUJEMY OD 19.11.2018 DO 18.12.2018 !!!!

PAMIĘTAJMY, ŻE RAZEM MOŻEMY DUŻO.

Opiekunowie: Alicja Gręda i Dagmara Zawadzka

 

2018 Aktualności 30
Autor: