Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Coolturalni to grupa osób, która wychodzi z panią Agnieszką Karwat do opery czy Teatru Muzycznego na niesamowite spektakle. W tym roku szkolnym byliśmy już na takich przedstawieniach jak „ Rigoletto” Giuseppe Verdiego, bardzo znany „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego,  fascynującej „Evicie”, czy wszystkim znanym już z telewizji „Madagaskarze”.  

Na wyjściach naprawdę znakomicie się bawimy (dla osób zainteresowanych dopowiem jeszcze, że za wyjście do teatru zawsze wpada jakaś ładna ocenka z muzyki do dziennika).  W tym roku planujemy jeszcze pójść na musical „Footloose” opowiadający o  Renie McCormacku, który po rozwodzie rodziców, wraz z matką przeprowadza się z wielkomiejskiego Chicago,  do małej teksańskiej miejscowości Bomont. Tam poznaje Ariel, córkę pastora Shaw, który wprowadził zakaz tańca po tym, jak jego syn z grupą przyjaciół zginęli w wypadku samochodowym podczas powrotu z imprezy. Chłopak postanawia się zbuntować i udowodnić wszystkim, że życie oparte wyłącznie na zakazach nie ma sensu. Gorąco wszystkich zachęcamy do przyłączenia się do naszych coolturanych „wypadów”.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z panią Agnieszką Karwat.

Michał Mądrowski 7c

2018 Aktualności 8
Autor: