Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     W ramach VII obchodów Dni Pracy Organicznej na uroczystej Gali w Bazarze Poznańskim wręczono Wawrzyny Pracy Organicznej 2018 oraz Wielkopolską Nagrodę Jakości.

W tym roku z okazji przypadającej 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego, obchody poświęcono Ignacemu Janowi Paderewskiemu. Laureaci Wawrzynu Pracy Organicznej 2018 zostali wyróżnieni w sześciu kategoriach. 

Wawrzyn im. Emilii Sczanieckiej

Wawrzyn Kategoria Kultura

Wawrzyn Kategoria Edukacja Ryszard Rychlewski – były sportowiec, piłkarz Warty Poznań, animator Sportu, organizator imprez im. K. Skolimowskiej oraz Animator Orlika przy Szkole Podstawowej nr 78 – GRATULUJEMY !!!

Wawrzyn Kategoria Praca na rzecz wspólnot lokalnych

Wawrzyn Kategoria – Partnerska formuła budowania gospodarki

Wawrzyn Honorowy przypadł Aleksandrowi Dobie – polskiemu podróżnikowi, kajakarzowi, zdobywcy i odkrywcy z Polic, urodzonemu w Swarzędzu, który jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki.

Czytaj więcej: http://www.gloswielkopolski.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/wawrzyny-pracy-organicznej-2018-honorowa-nagroda-dla-aleksandra-doby-zdjecia,13127372/

 

2018 Aktualności 26
Autor: