Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     W dniu 12 stycznia 2018 r., w sali gimnastycznej odbył się wpisany już w tradycję szkoły koncert „Rodzinne kolędowanie”. Serdecznie dziękujemy wszystkim jego uczestnikom za wspaniałe przygotowanie występów, stroje i dobrą zabawę . Wielkie brawa należą się uczniom, rodzicom i przyjaciołom klas: 1a, 2b, 3b, 3c, 4c, 5a, 5c, 6a, 7b, 7c i IIIb. 
Gratulujemy zwycięzcom: klasie 3 d, która wygrała w kategorii „najliczniejszy zespół” (59 osób) oraz klasie 3 a – zwycięzcy nagrody za największe wrażenie artystyczne.

Organizatorzy koncertu serdecznie dziękują Radzie Rodziców za zakup nagród i statuetek, słodkości dla uczestników zabawy, a przede wszystkim za współpracę podczas przeprowadzenia koncertu.
Do zobaczenia za rok.

 

Anna Lewandowska, Agnieszka Karwat

2018 Aktualności 18
Autor: