Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

     Uczniowie kl. 4b i kl.4d  podczas pokazu festiwalowego  mieli możliwość obejrzenia filmu kolumbijskiego reżysera  Henrego Rincóna  pt. „Drużyna bohaterów”. Reżyser za ten film otrzymał  Piłkarskie Koziołki 2017.
Po wizycie w kinie, na lekcji j. polskiego, rozmawialiśmy o tym filmie, bo bardzo nas poruszył, mieliśmy wiele pytań, dlatego z radością przyjęliśmy wiadomość o spotkaniu z twórcą filmu w naszej szkole. 

By z wrażenia nic nie zapomnieć, spisaliśmy nasze pytania na kartce, niektórzy z nas chcieli je zadawać w języku angielskim, na szczęście pani Patrycja Szafer pełniła rolę tłumacza. Podczas spotkania każdy z nas mógł zabrać głos. Na koniec nie mogło obyć się bez zdjęć i autografów. Choć spotkanie było krótkie to z pewnością bardzo ciekawe, gdyż to  niezwykłe wrażenie móc porozmawiać z reżyserem filmu, który widziało się dwa dni wcześniej w kinie.

 

Uczniowie klasy 4b

2017 Aktualności 10
Autor: