Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

            Dnia 17 listopada uczniowie klas siódmych naszej szkoły wraz z nauczycielkami H. Wartecką, A. Słomką, A. Łeszyk i M. Wolny-Dancewicz uczestniczyli w projekcie „Z drugiej strony sieci”.

W Multikinie 51 spotkaliśmy się z innymi uczniami wielkopolskich szkół i wspólnie wysłuchaliśmy prelekcji o zagrożeniach w sieci. Uczestniczyliśmy w dyskusji z policjantem z wydziału prewencji oraz stworzyliśmy memy, które brały udział w konkursie. Następnie wspólnie oglądaliśmy film o zagrożeniach wirtualnego świata „Nerve, który sądząc – po wypowiedziach uczniów bardzo się podobał i dał wiele do myślenia.

Dalszą edukację będziemy kontynuować w szkole, a uczniowie w formie pisemnej wyrażą swoje opinie o warsztatach.

Dziękuję Wszystkim za udział, a Rodzicom za pomoc w realizacji projektu.

Hanna Wartecka

2017 Aktualności 19
Autor: