Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Aktualności

Zaproszenie na dyskotekę andrzejkową

Zaproszenie na dyskotekę andrzejkową

  Serdecznie zapraszamy na dyskotekę andrzejkową klas 1-3, która odbędzie się w środę 30.11.2022 r. w godzinach 15.00 - 17.00.  Prosimy o zabranie uśmiechu i dobrego humoru oraz wody.  Wymagana jest podpisana i przyniesiona na dyskotekę zgoda rodzica/opiekuna na udział...
Projekt edukacyjny pt. ,,Jestem przyjacielem środowiska, w którym żyję”

Projekt edukacyjny pt. ,,Jestem przyjacielem środowiska, w którym żyję”

  Uczniowie klas 7 w ramach lekcji chemii za pomocą czujników jakości powietrza dokonali pomiaru podstawowych parametrów fizykochemicznych. Na trzech stanowiskach zlokalizowanych w pobliżu szkoły ocenili warunki pogodowe, zliczyli samochody, które przejechały w trakcie wykonywania pomiarów, jak również ilość widocznych...
Rozmiar czcionki
Kontrast