Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Szkoły i Absolwenci!

Z okazji 25-lecia Szkoły w szkolnej izbie pamięci organizujemy wystawę pamiątek związanych z codziennością szkolną (zdjęcia, pamiętniki szkolne, prace uczniowskie, dzienniczki, dyplomy itp.). Podpisane pamiątki można przynosić do 03.03.2020 roku do sekretariatu szkoły lub dostarczyć bezpośrednio do organizatorek wystawy Aldony Śramy-Tomczak i Moniki Soroki.
Podczas wystawy pamiątki będą zabezpieczone i wystawione w gablotach. Wystawa potrwa do końca maja 2020 roku. Zachęcamy do niezwykłej podróży sentymentalnej. Poszukiwanie pamiątek dla Państwa może być pięknym czasem wspomnień.
Liczymy na Państwa wsparcie.

Aldona Śrama-Tomczak

Monika Soroka

Rekrutacja uzupełniająca do Oddziału Przedszkolnego

Szanowni Państwo, proszę o zapoznanie się z treścią dokumentu Lista kandydatów przyjętych do Oddziału Przedszkolnego - rekrutacja uzupełniająca