Świetlica szkolna czynna codziennie w godzinach od 6.45 do 17.00.

KAŻDEGO DNIA DZIECI MAJĄ MOŻLIWOŚĆ:

• odrobienia zadań domowych w oddzielnej sali

• uczestniczenia w zajęciach sportowych w ramach strefy 13.30-16.30

• udziału w projektach

• korzystania z biblioteki szkolnej oraz jej zasobów

• uczestniczenia w zabawach i grach logopedycznych

• uczestniczenia w zorganizowanych zajęciach zgodnie
    z realizowaną aktywnością tygodnia

Obowiązkiem każdego ucznia przebywającego w świetlicy szkolnej jest udział w zajęciach zaplanowanych lub z braku zainteresowania takowymi nieprzeszkadzanie w ich organizacji i przeprowadzeniu.

Wyniki I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Puchacz Piotr”

Dnia 13.05.21 r, odbył się w naszej szkole I etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Puchacz Piotr”. Wzięło w nim udział 34 uczniów z klas 1-3. Miło nam poinformować, że do kolejnego etapu zakwalifikowało się 8 osób. Są to: Frankowski Jan i...