22 maja ( piątek) sala 43 na chwilę zamieniła się w mały warsztat stolarski. Świetliczaki wzięły udział w warsztatach pt. „Opowieść o drewnie i narzędziach”, podczas których wierciły, strugały i piłowały. Zwieńczeniem ich pełnej zaangażowania pracy było własnoręczne wykonanie małego, drewnianego naszyjnika.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za współfinansowanie warsztatów.
Beata Wraga