Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Od połowy maja Świetliczaki z 1b mają swój ogródek. Dzięki zaangażowaniu rodziców którzy przygotowali skrzynię, dostarczyli ziemię i nasiona mogliśmy posiać rzodkiewkę, pietruszkę, marchewkę, koper. Posadziliśmy fasolę i cebulę. Jest też mały krzaczek truskawki i kilka kwiatów. Z ciekawością co kilka dni obserwujemy zmiany w naszym ogródku.

Beata Wraga

2026 Aktualności 1
Autor: