Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

„Pierwszy tegoroczny Metropolitalny Piknik Klimatyczny odbył się 5 maja na terenie wokół Szkoły Podstawowej nr 78 w Poznaniu. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję wziąć udział w warsztatach ekologicznych oraz innych atrakcjach z nagrodami. Piknik o charakterze edukacyjnym zorganizowany został w ramach projektu „Wsparcie małej retencji wodnej i rozwój zielono-niebieskiej infrastruktury na obszarze Metropolii Poznań – Etap I”….”

Zapraszamy do zapoznania się artykułem na temat pikniku.

https://klimat.metropoliapoznan.pl/aktualnosci/projekt-klimat/etap-1/pierwszy-wiosenny-metropolitalny-piknik-klimatyczny-startujemy-w-poznaniu

2026 Aktualności 28
Autor: