„Pierwszy tegoroczny Metropolitalny Piknik Klimatyczny odbył się 5 maja na terenie wokół Szkoły Podstawowej nr 78 w Poznaniu. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję wziąć udział w warsztatach ekologicznych oraz innych atrakcjach z nagrodami. Piknik o charakterze edukacyjnym zorganizowany został w ramach projektu „Wsparcie małej retencji wodnej i rozwój zielono-niebieskiej infrastruktury na obszarze Metropolii Poznań – Etap I”….”
Zapraszamy do zapoznania się artykułem na temat pikniku.