Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

W marcu 2024 roku, po raz kolejny, został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia. Wzięli w nim udział chętni uczniowie klas 2-8. Dzielnie zmierzyli się z nieschematycznymi oraz wymagającymi dużej wiedzy i umiejętności zadaniami matematycznymi. Jak poradzili sobie z rozwiązaniem niełatwych zadań? Doskonale – miło nam zaprezentować wyniki.

Dyplom laureata oraz tytuł „Mistrza Logicznego Myślenia” otrzymują:

  • Piotr Frankowski kl. 6c,
  • Ilya Dounar kl. 6b,
  • Robert Kamieniarz kl. 6a.

Wyróżnienie oraz tytuł „Eksperta Logicznego Myślenia” otrzymują:

  • Maja Wojtyniak kl. 5b,
  • Maja Smentek kl. 5a,
  • Daniel Salak kl. 4b,
  • Jakub Rudnicki kl. 4b.

Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów!

2024 Aktualności 21
Autor: