Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Dnia 9 lutego 2024 roku odbyła się w naszej szkole Olimpiada Sportowa dla uczniów klas 1-3 pod hasłem „Biegaj, skacz ruszaj się, bo zardzewiejesz”. Przed rozpoczęciem rywalizacji, każda klasa przygotowała plakaty z hasłami dotyczącymi zdrowego stylu życia, które zawisły w sali gimnastycznej.

Najmłodsi uczniowie rywalizowali o miano najsprawniejszych na odpowiednich poziomach. Było dużo różnorakich konkurencji, trzeba było wykazać się sprytem, szybkością i zwinnością oraz nienaganną współpracą. Wszyscy świetnie się bawili, każda drużyna otrzymała pluszowego misia, który zamieszkał w  klasie.

Serdeczne podziękowanie dla sponsora firmy komputerowej TMP, która od wielu lat sponsoruje nagrody dla dzieci.

Dorota Dulat, Dagmara Zawadzka, Maria Filip

2024 Aktualności 5
Autor: