Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania zaprosił dzieci w wieku 7 – 12 lat do udziału w konkursie plastycznym pt. „Ja i mój kejter”. Konkurs zorganizowany został w związku z drugą edycją Marszu Kejterka i miał na celu zwrócenie uwagi na los zwierząt. Zadaniem uczestników było wykonanie płaskiej pracy plastycznej dowolnymi technikami, której tematem będzie czas spędzony z psem. Wyłonione prace wykorzystane zostały do wydrukowania kalendarza na 2024 rok. Spośród wysłanych z naszej szkoły 9 prac, a ogólnie z nadesłanych do Urzędu Miasta Poznania około 200 prac, dwie z naszej szkoły znalazły się na kartach kalendarza. 

To ogromne wyróżnienie otrzymała Sofiia Shchednova z kl. 2a i Paulina Obłój z kl. 2b

Obie dziewczynki zostały zaproszone po odbiór dyplomów i nagród do Urzędu Miasta Poznania.

Z wielką radością gratuluję głównej wygranej.

Anna Szczepaniak

2024 Aktualności 15
Autor: