Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

W zaciszu bibliotecznych regałów z książkami, nasi uzdolnieni uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich w corocznym Szkolnym Konkursie Recytatorskim  klas 1-3. Każda klasa miała tu swoich reprezentantów. W jury oceniającym dzieci zasiadły panie Anna Chmielewska oraz Alicja Łeszyk. Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki. Dzięki temu z wielką przyjemnością oglądaliśmy i wsłuchiwaliśmy się w recytatorskie popisy dzieci. Ostatecznie, po długich obradach, nasze jury wyłoniło zwycięzców.

 

 

Na poziomie klas pierwszych

I miejsce zdobyła Katarzyna Nowak z klasy 1b

II miejsce Pola Dobska z klasy 1a,

a na III miejscu uplasował się Antoni Żmuda z klasy 1a.

 

Na poziomie klas drugich przyznano dwa pierwsze miejsca:

Emilia Glapka i Jan Drobnić z klasy 2a, którzy zachwycili jury swoimi umiejętnościami,

a III miejsce zajął Filip Urbaniak z klasy 2b.

 

Na poziomie klas trzecich

I miejsce uzyskała Kornelia Maśko z klasy 3a

II miejsce zdobył Viktor Kreiza z 3a, natomiast

III miejsce przypadło Wandzie Klockiewicz z klasy 3b.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, którzy oprócz dyplomu otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez RR. Nagrody pocieszenia otrzymali pozostali uczestnicy konkursu, którym nie udało się wywalczyć miejsc na podium.

 

 Organizatorki:

H. Cofta

J. Socha

 

2024 Aktualności 3
Autor: