Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Dnia 08.12.2023 r. wzorem lat ubiegłych odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny. W organizację wydarzenia zaangażowana była Rada Rodziców, nauczyciele oraz uczniowie. Głównymi atrakcjami podczas kiermaszu były: świąteczna fotobudka, wizyta Świętego Mikołaja ze słodkim poczęstunkiem, licytacja fantów przekazanych przez rodziców uczniów oraz kącik kreatywny, w którym najmłodsi uczestnicy wydarzenia mogli wykonać kartki świąteczne. W stołówce szkolnej została zorganizowana kawiarenka, w której goście mieli możliwość spróbować ciast i słonych przekąsek wykonanych przez rodziców. Każda z klas przygotowała własne stoisko, na którym wystawiła na sprzedaż własnoręcznie zrobione dekoracje świąteczne,  drobne zabawki, książki i wiele rozmaitych rzeczy.

 Podczas kiermaszu czas jego uczestnikom umilała muzyka, która razem z dekoracjami współtworzyła świąteczny nastrój. Spotkanie było okazją do integracji społeczności szkolnej. Na wydarzenie przybyli również absolwenci oraz  goście zaprzyjaźnieni ze szkołą.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony czas. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów.

Organizatorzy

2023 Aktualności 11
Autor: