Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Otrzymaliśmy wyniki tegorocznego konkursu The Bat Kid. Była to już trzynasta edycja tego konkursu. W naszej szkole uczniowie wzięli w nim udział 10 października. Konkurs podzielony jest na trzy podstawowe grupy: klasy 4, klasy 5-6 i klasy 7-8. W kategorii klas czwartych wzięło udział czterech uczniów, klas 5-6 trzynastu, a klas 7-8 sześciu. W roku 2023 w tym ogólnopolskim konkursie wzięło udział 1648 uczniów. Tym bardziej ciszą wyniki naszych uczniów. Oto lista laureatów:

Amelia Kurasz 2 miejsce w kategorii klas 7-8

Bianka Cadler 3 miejsce w kategorii klas 4

Eligiusz Łukaszewski 3 miejsce w kategorii klas 5-6

Piotr Frankowski 6 miejsce w kategorii klas 5-6

Lilianna Lebiedzińska 6 miejsce w kategorii klas 7-8

Tomasz Brown 6 miejsce w kategorii klas 7-8

Ilia Dounar 8 miejsce w kategorii klas 5-6

Jan Bembnista 9 miejsce w kategorii klas 5-6

Gratulujemy laureatom, jak również wszystkim uczestnikom za bardzo dobre wyniki w konkursie.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział i wspieranie inicjatyw organizowanych w naszej szkole. Chcemy przy tym zaznaczyć, że większość uczniów po raz pierwszy uczestniczyło w tym konkursie. Wszyscy uczestnicy otrzymali pochwały z zachowania, a laureaci oceny celujące.

Zapraszamy do udziału w The Bat Kid w następnym roku szkolnym!

Zespół Języków Obcych

Anna Chudzińska-Parkosadze (przewodnicząca)

Ewa Paprocka

Piotr Kuzemczak

Michalina Sikora

Hanna Witkowska

Natalia Nowy

2023 Aktualności 9
Autor: