Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

 

W rywalizacji o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia” zmierzyli się chętni uczniowie klas 4 i 5 Szkoły Podstawowej nr 78. Konkurs polegał na rozwiązaniu w wyznaczonym czasie jak największej liczby przykładów z tabliczki mnożenia w zakresie 100. Dla uczniów przewidziano atrakcyjne nagrody niespodzianki. Najlepsi uczniowie z poszczególnych klas dodatkowo otrzymali jednostkową ocenę celującą z matematyki. Chętni uczniowie wzięli udział w dodatkowych wyzwaniach. Z dumą możemy stwierdzić, iż nasi uczniowie (biorący udział w wyzwaniu)  w pełni opanowali tabliczkę mnożenia.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy za liczny udział i zaangażowanie.

Zapraszamy do rywalizacji za rok.

Mistrzami Tabliczki Mnożenia zostali:

Klasa 4a

 1. Roksana Skawińska (40 pkt)
 2. Zuzanna Wojtyniak (38 pkt.)
 3. Oliwier Halasz (32 pkt.)

Klasa 4b

 1. Leon Degórski oraz Daniel Salak (41 pkt)
 2. Lena Iwanowska (35 pkt)

Klasa 5a

 1. Jakub Rudnicki (58 pkt)
 2. Nazar Halahan (42pkt)
 3. Sofiya Yerameyeva (39 pkt)

Klasa 5b

 1. Maja Wojtyniak (51 pkt)
 2. Lena Wądołkowska (46pkt)
 3. Jakub Skotarczak (39 pkt)

Małgorzata Philipps

Małgorzata Łukaszewicz-Libner

2023 Aktualności 24
Autor: