Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

W tym roku SU „Szkolna Dziesiątka” zorganizował obchody Dnia Chłopaka w poniedziałek 3 października. W klasach 0-3 dziewczęta złożyły życzenia, a następnie wręczyły każdemu chłopcu symbolicznego cukierka. W klasach 4-8 na panów czekał quiz wiedzy o kobietach. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi szczęśliwiec wygrywał talon na nieprzygotowanie z dowolnego przedmiotu. Dziewczyny postanowiły też poddać chłopaków testowi sprawnościowemu. Daną klasę reprezentowało po 2 przedstawicieli. Trzeba przyznać, że wyniki każdej klasy były naprawdę imponujące! Ci, którzy zajęli miejsca na podium wygrali dla swoich kolegów dodatkowe talony na nieprzygotowanie oraz dodatkowe punkty w konkursie całorocznym na najładniejsze gazetki. Gratulacje!

2023 Aktualności 8
Autor: