Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Julia otrzymała nagrodę „Srebrny Tobołek Koziołka Matołka” na Ogólnopolskim Niezależnym Festiwalu Animacji O!PLA w kategorii Indywidualne Animowane Pierwiosnki (13-15 lat) w konkursie TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS! im. Leszka Gałysza za film „Fantastyczna przygoda lewej skarpetki”.

Film Julii otrzymał również nominację do 9 Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Uczniowskich „Młode Albatrosy”, który odbędzie się w Gdyni w czerwcu tego roku, pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Ponadto Julia wraz z koleżankami zajęła II miejsce za wspólnie przygotowany film „Pierwsze kroki” w kategorii Animowane Szafirki (12 lat).

Gratulujemy i życzymy dalszych filmowych sukcesów😊

Katarzyna Marchlewicz

2023 Aktualności 28
Autor:
Rozmiar czcionki
Kontrast