Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

31 marca odbył się Logopedyczny Konkurs Recytatorski, w którym wzięły udział dzieci objęte terapia logopedyczna. Każde dziecko miało dobrany do wady wymowy wiersz nasycony ćwiczonymi głoskami. Jury wzięło pod uwagę prawidlową wymowę, opanowanie tekstu, rekwizyty i ruch artystyczny. Konkurs miał na celu usprawnienie mowy, przezwyciężenie lęku przed występami publicznymi ale przede wszystkim dobrą zabawę. 

I miejsce Weronika Łakoma kl. 2a

II miejsce Antoni Žmuda oddział 0a

III miejsce Antoni Sroczyński kl. 1a

Wyróżnienia Jakub Azbert oddział 0a, Adrianna Gauza kl. 1a, Pola Makowska kl. 1a. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach logopedycznych.

Logopeda Anna Szczepaniak

2023 Aktualności 16
Autor: