Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

Nasi uczniowie ubrani w  wiosenne kolory zamiast plecaków przynieśli rozmaite zamienne zasobniki. W końcu, to dzień bez plecaka. Nie zabrakło pojemników na transport zwierząt, walizek na dokumenty, futerałów, koszyków. Kreatywność młodych ludzi…, jak zawsze niespodziewanie ciekawa. Pięknie zaprezentowały się Panie Wiosny, a dla dziewcząt mama Natalii  zaprezentowała wykład na temat urody, pielęgnacji twarzy i sztuki umiejętnego makijażu. Podczas innych zajęć,  młodzież wyczarowała wiosenne potrawy a następnie przystąpiła do wykonania ozdób na zaadoptowane  drzewko, którym się opiekuje. Każda klasa ma własne! Tego dnia nie było zwyczajnych lekcji, za to było sporo zabawy. Młodsze klasy relaksowały się  w pobliskiej stadninie koni i paliły Marzanny. Niech wreszcie nadejdzie Pani Wiosna:) Czekamy…

                                                                       Samorząd Uczniowski

2023 Aktualności 26
Autor: