Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

W środę 25.01.2023r. odbył się bal karnawałowy na świetlicy szkolnej dla klas 1-3. Uczniowie wystąpili podczas uroczystości w wykonanych własnoręcznie maskach. Wydarzenie rozpoczęło się wspólnym tańcem w kole przy dźwiękach wesołej muzyki. Następnie, uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach takich jak: taniec na gazetach w parach, taniec z balonami oraz zabawa ruchowa z krzesełkami. Na zwycięzców konkursów czekały słodkie nagrody. W trakcie balu nie brakowało okazji do zaprezentowania przez uczniów swoich umiejętności tanecznych. Uczestnicy mieli okazję zatańczyć popularną „belgijkę”, a także „taniec limbo” polegający na przechodzeniu pod tyczką. Na koniec wydarzenia,  każdy uczeń namalował wybrany obrazek na balonie, który zabrał do domu. Bal karnawałowy kontynuowany był następnego dnia 26.01.2023r. w klasach.

2023 Aktualności 27
Autor: