Szanowni Państwo,

w dniach od 30.01 do 3.01 .2023 roku w godzinach 9.00 – 12.00 zapraszamy na zajęcia artystyczne z panią  Natalią Shchednovą i Inną Jurczenko.

Harmonogram zajęć :

9.00-10.00 – zajęcia plastyczne

10.00-11.00 – zajęcia taneczne

11.00-12.00 – zajęcia muzyczne

Szkoła nie zapewnia posiłku. Ewentualne chęć zjedzenia obiadu należy zgłosić do Pana Bobra.

Na zajęcia przynosimy :

– plecak

– śniadanie

– napój

– piórnik, klej, kredki, nożyczki, podpisany blok techniczny i rysunkowy (A4)

– zmienne obuwie, kluczyk do szafki.

Liczba miejsc ograniczona (do 50 osób). Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgody otrzymane od wychowawcy należy zostawiać w dyżurce szkolnej lub oddawać Pani Natalii. Można w tej sprawie kontaktować się z panią Natalią przez Mobidziennik.

W przekazanej zgodzie proszę wskazać nazwisko osób odbierających dziecko z zajęć. Prosimy o punktualny odbiór swoich pociech z klas 1-3 lub wypisanie zgody dla uczniów klas 3 na samodzielny powrót. Od klasy 4 uczniowie mogą samodzielnie wracać  do domu.

Шановні батьки ,
з 30.01 по 3.01.2023 з 9.00 до 12.00 будуть проводитись музично-хореографічні та заняття з образотворчого мистецтва, які будуть проводити пані Наталія Щеднова та Інна Юрченко.
Розклад:
9.00-10.00 – заняття з образотворчого мистецтва,
10.00-11.00 – заняття хореографічні
11.00012.00 – музичні заняття.
Школа не забезпечує харчування. Про будь-яке бажання пообідати слід повідомляти містеру Біверу.
Приносимо на урок:
– свій рюкзак
– сніданок
– пити
– пенал, клей, олівці, ножиці, підписаний технічний та креслярський блок (А4).
– змінне взуття, ключ від шафки.
Кількість місць обмежена (до 50 осіб), послідовність подачі заявок має значення. Ви можете зв’язатися з пані Наталією через Mobidziennik.
У наданій згоді просимо вказати ПІБ особи, яка буде забирати дитину із занять. Просимо вчасно забрати дітей 1-3 класів або написати дозвіл на самостійне повернення учнів зі школи. Починаючи з 4 класу, учні можуть ходити додому самостійно.
Адміністрація школи.

2023 Aktualności 25