Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

 

Szkolny wolontariat składa ogromne podziękowania wszystkim uczniom, którzy włączyli się w akcję „Jest Robótka”. Dzięki Waszej kreatywności, gorącym sercom i zdolnościom plastycznym udało nam się podwoić zeszłoroczny wynik. Do Domu Pomocy Społecznej w Niegowie poleciało pocztą świąteczną aż 60 fantastycznych kartek – z choinkami, reniferami, Mikołajami, przyozdobionych pomponami, cekinami, kolorowymi gwiazdkami i brokatem. Teraz tylko czekać aż podopieczni z Niegowa z wypiekami na twarzach będą otwierać te serdeczności płynące z naszej szkoły. Jeśli będziecie mieli odrobinę szczęścia, to może uda Wam się wypatrzyć swoje dzieła na zdjęciach z podsumowaniem tegorocznej akcji na stronie https://jestrobotka.blogspot.com/. Jeszcze raz dziękujemy!

                                                                                                    Szkolne Koło Wolontariatu

                                                                                                          Anna Odziemska

                                                                                                          Zuzanna Kosicka

2023 Aktualności 4
Autor: