Szkoła Podstawowa nr 78

im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu

 

Tradycją w naszej szkole jest, aby zarezerwować sobie jeden grudniowy wieczór na wizytę w szkole, na udział w szkolnym kiermaszu świątecznym. W tym roku był to piątek 9 grudnia. Rodzice aktywnie zaangażowali się w jego przygotowanie. Klasowe stoiska uginały się od różnorodnych ozdób świątecznych, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W centralnym miejscu kiermaszu siedział św. Mikołaj z którym każde dziecko mogło zrobić pamiątkowe zdjęcie. Zainteresowaniem cieszyła się również kawiarenka z domowym ciastem, oraz loteria fantowa. Kiermasz możemy zaliczyć do udanych. Tego wieczoru nikt nie wyszedł ze szkoły z pustymi rękoma. Kiermasz był  okazją do spotkań z przyjaciółmi szkoły oraz absolwentami, którzy nas odwiedzili. Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas.

Organizatorzy

2022 Aktualności 19
Autor: